Vrchol šialenosti? Katarský magnát pripravený vyskladať TENTO tím!

Ak sa hrali v Katare majstrovstvá sveta vo futbale, Al Nassr dokázal zlanáriť Cristiana Ronalda a reprezentačný tréner Slovenska chváli svoj tím po tom, ako doma nevyhral s Luxemburskom, je možné azda čokoľvek.

Obzvlášť v katarskom svete. Aj preto, hoci to znie šialene, azda nikomu nezdá zámer katarského princa Tamim bin Hamad Al Thania vyskladať veteránsky tím plný hviezd behom pár týždňov.

Katarský boháć plánuje už čoskoro odkúpiť grécky klub Atromitos F.C. a prakticky celý ho preskladať od základov. V hre majú byť mená ako Neymar, Sergio Ramos, Andrés Iniesta, Roberto Soldado, Hulk, Edin Džeko, Hugo Lloris, no aj Gareth Bale, Mesut Ozil alebo Gérard Piqué, ktorí behom sezóny 2022-23 skončili s futbalom a na post trénera Joachim Low.

Okrem veľmi slušného príjmu majú všetci hráči i tréner dostať ako “vstupný darček” luxusné auto a vilu, ako aj ďalšie benefity.

Šialená predstava? No, čo v dnešnom svete nie je dosť šialené na to, aby sa to nemohlo stať pravdou?

Každopádne, toto je taký malý nevinný prvoaprílový fórik, ktorý sme vyslali s miernym predstihom a ktorým môžete “nachytať” svojich futbalovo zanietených kamošov 🙂

P.S. Alebo sa dosmejeme, keď o niekoľko rokov niečo také skutočne nejaký bohatý arabský šejk urobí?

Zdroj: Športový Magazín | Foto: Instagram 1,2