Všetci hovoria o Neymarovom rohovom kope proti Marseille a toto je dôvod! (VIDEO)

Počas uplynulého víkendu sa odohral jeden z najväčších šlágrov, aké môže francúzska Ligue 1 ponúknuť. Parížsky Saint-Germain nastúpil na pôde azda najpopulárnejšieho klubu v krajine Olympique Marseille.

Emóciami vybičované stretnutie skončilo remízou 2:2, avšak ponúklo mnoho zaujímavých momentov. Zrejme najviac sa riešila červená karta brazílskeho hviezdneho futbalistu Neymara. Ten však bol hlavným aktérom, hoci nedobrovoľne, aj pri ďalších situáciách. Konkrétne pri rohových kopoch.

Pri zahrávaní každého rohu totiž fanúšikovia Marseille zahádzali Neymara všetkým, čo mali po ruke. Najčastejšie tak po najdrahšom hráčovi sveta lietalo jedlo a nápoje. Pri jednom z rohových kopov zašlo besnenie domácich priaznivcov tak ďaleko, že pred Neymara sa muselo postaviť niekoľko príslušníkov miestnej polície, aby ho pre letiacimi predmetmi ochránili.

K incidentu sa s humorom vyjadril aj samotný Neymar: “Fanúšikovia po mne hádzali objekty každého druhu. Mohol som sa pokojne naobedovať. Boli tam bagety, pomarančový džús, coca-cola.” Fanúšikov Olympique Marseille môže toto vyčíňanie vyjsť poriadne draho, keďže francúzska ligová komisia sa bude týmto prípadom určite podrobne zaoberať.

Neymar a jeho rohové kopy proti Marseille


Zdroj|Foto: Twitter