Všetko je INAK: Zidane si mal stanoviť nové prestupové priority!

Pomery v Reale Madrid sa po návrate Zinedine Zidana budú s istotou meniť. Viacero mien sa spája s odchodom z tímu, ešte viac však budia záujem mená, ktoré sa spájajú s potencionálnym prestupom na Santiaga Bernabéua.

Príchod francúzske trénera znamená aj zmenu nákupnej politiky klubu. Vedenie totiž pred jeho nástupom avizovalo snahu o získanie Neymara. Podľa údajných podmienok, ktoré si Zidane stanovil sa to malo zmeniť a prioritným cieľom sa má stať Kylian Mbappé. Presvedčiť by ho mohla práve Francúzova prítomnosť.

S príchodom do hlavného mesta Španielska sú však spájaní aj ďalší futbalisti, veď Florentino Pérez mal na prestupy uvoľniť naozaj poriadne bohatú čiastku. The Independent okrem spomínanej dvojice hviezd z PSG hovorí aj o možnom angažovaní Christiana Eriksena, ktorý aktuálne oblieka dres Tottenhamu Hotspur.

Najpravdepodobnejším kandidátom na presun sa však podľa uvedeného zdroja zdá Eden Hazard. Hráč už totiž viackrát vyjadril svoju náklonnosť k Realu Madrid a doteraz nepredĺžil s Chelsea FC svoju súčasnú zmluvu. Problémom môže byť v tomto prípade najmä zákaz prestupov, ktorým boli Londýnčania potrestaný za porušenie pravidiel.

Možno troška prekvapujúcim adeptom je N’Golo Kanté. Opäť sa bavíme o hráčovi “The Blues”, tentokrát o skvelom defenzívnom stredopoliarovi. Majster sveta však začal byť s Realom Madrid spájaný až teraz, po príchode jeho krajana Zidana.

Ktorý z týchto hráčov nakoniec zakotví v Reale Madrid sa najskôr dozvieme až počas leta. Všetky tieto špekulácie nám však sľubujú zaujímavé prestupové obdobie, kde by “Los Blancos” mohli hrať po dlhých rokoch odmlky dôležitú úlohu. Dokonca sa špekuluje aj o možnom návrate Cristiana Ronalda.

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter