Všetko mohlo byť inak: Cr. Ronaldo odmietol superponuku s astronomickým platom!

Hoci už rôzni pouliční predajcovia v Turíne predávajú dres Cristiana Ronalda vo farbách Juventusu, portugalský kanonier je stále oficiálne hráčom Realu Madrid. Či to tak zostane aj naďalej, sa zrejme dozvieme v priebehu najbližších dní.

Rôzne zahraničné zdroje však tvrdia, že obchod je už v podstate dohodnutý a prestupová čiastka 100 miliónov eur predsa len obohatí bankový účet španielskeho veľkoklubu. Ronaldo by mal v novom klube poberať neuveriteľných 30 miliónov eur za sezónu. To je však nič oproti tomu, koľko kanonierovi Realu Madrid núkal ďalší záujemca.

Podľa španielskeho denníka Marca totiž nemenovaný čínsky klub z tamojšej najvyššej súťaže chcel získať Cristiana Ronalda na dve nasledujúce sezóny, pričom by si futbalista prišiel na 100 miliónov za jeden ročník. Dokopy by teda počas dvoch Ronaldo zarobil neuveriteľných 200 miliónov eur!

Ponuka mala prísť agentovi Jorgemu Mendesovi ešte v decembri 2017. Ronaldo ju však mal odmietnuť, pretože jeho najväčšou ambíciou je vraj zisk ďalšej trofeje pre víťaza Ligy majstrov.

Zdroj: Marca.com | Foto: Twitter