Vstup do bojov o TOP4? Arsenal majú pomôcť aj tri zvučné posily!

Arsenalu hrozilo, že po 25 rokoch sa nepredstaví v pohárovej Európe. To Artetovi zverenci napokon odvrátili, keďže v závere sezóny dokázali vrámci FA Cupu zdolať nečakane Manchester City a vo finále triumfovali nad Chelsea. To zvyšuje aj šance na to, že do klubu pribudnú viaceré zvučné mená.

Podľa známeho denníku The Times sa má Arsenal zaujímať nielen o krídelníka Williana, ktorého spájajú média s presunom vrámci Londýna už dlhšiu dobu, ale aj o “nechceného” Coutinha a stredopoliara Thomasa Parteya.

Coutinho je stále kmeňovým hráčom Barcelony, no tá sa nemá brániť jeho predaju. Partey je naopak už deviatym rokom v Atléticu Madrid, no pred zabývaním sa v A-tíme hrával za Béčko a taktiež strávil dva roky na hosťovaniach. Teraz v 27 rokoch by však mohol túžiť po novej výzve, ktorou pôsobenie v poprednom anglickom klube nepochybne je.

Portál Givemesport na základe spomínaných indícii dokonca vytvoril možnú predpokladanú zostavu, ktorá okrem nich zahŕňa aj meno talentovaného stopéra Williama Salibu, ktorý hosťoval v tomto ročníku vo francúzskom St. Ettiéne. Môžu byť práve tieto mená kľúčovými k návratu Arsenalu do Ligy Majstrov alebo by sa skôr mali “kanonieri” sústrediť na posilnenie defenzívy a predaju nepotrebných hráčov?

Predpokladaná zostava Arsenalu s prípadnými posilami: 

Zdroj: Givemesport.com, Thetimes.co.uk | Foto: Twitter, Chosen11.com