Výbery NBA All-Star Game 2018 odhalené!

V piatok NBA odhalila tímové zostavy pre NBA All-Star Game 2018, ktoré vyberali kapitáni All-Star LeBron James z Cleveland Cavaliers a Stephen Curry z Golden State Warriors v inauguračnom NBA All-Star Drafte.

Najviac hlasov vo svojich konferenciách dostali LeBron James a Stephen Curry, a práve oni si vytvorili zoznam 11 hráčov, ktorí budú súčasťou ich tímov. Výber bol voľný a mohli si vybrať kohokoľvek bez ohľadu na to, že sú členmi konferencie.

team James vs. team Curry

TEAM LEBRON JAMES

Štartéri: LeBron James, Kyrie Irving, Kevin Durant, Anthony Davis, DeMarcus Cousins

Rezervy: John Wall, Kevin Love, Bradley Beal, LaMarcus Aldridge, Victor Oladipo, Kristaps Porzingis, Russell Westbrook

TEAM STEPHEN CURRY

Štartéri: Stephen Curry, James Harden, DeMar DeRozan, Giannis Antetokounmpo, Joel Embiid

Rezervy: Damian Lillard, Jimmy Butler, Draymond Green, Kyle Lowry, Klay Thompson, Karl-Anthony Towns, Al Horford

team LeBron vs team Curry

LeBron sa rozhodol udržať Kevina Lovea vo svojom tíme a vybral si aj bývalú hviezdu Cavaliers Kyrie Irrvinga, i napriek jeho odchodu počas leta. Steph nebol tak šťastný. Dokázal získať Draymonda Greena a Klaya Thompsona medzi rezervy, ale stratil Kevina Duranta, ktorý odišiel do tímu LeBron.

Vďaka tomu, že LeBron vyhral hlasovanie, získal prvý celkový výber. Za pozornosť tiež stojí skutočnosť, že päť hráčov v tohtoročnej All-Star Game, ktorí predtým tiež získali ocenenia All-Star MVP – Davis (2017), Durant (2012), Irving (2014), James (2006, 2008 ) a Westbrook (2015, 2016) – sú súčasťou družstva LeBron.

All-Star Game sa bude konať už 18. februára v Staples Center v Los Angeles.

Zdroj: Givemesport.com | Foto: NBA.com, YouTube, Twitter