Vykúpenie pre Özila? Záujem hlási známy bohatý klub!

Nemecký futbalista Mesut Özil sa dostal do nemilosti Mikel Artetu a napriek tomu, že má najvyšší plat v Arsenale, nie je zaradený na súpisky pre Premier League ani Európsku ligu. Nič iné ako blízky odchod sa neočakáva. Otázkou je, kam?

Vinou koronavírusu prišli mnohé kluby o značnú časť príjmov a jeho gigantický plat si nemôže dovoliť platiť takmer nikto. Samotný hráč musí zvážiť, či chce hrať za menej alebo poberať plat a naďalej herne upadať, veď ako inak môže dopadnúť bez zápasovej praxe. Však?

Riešením by mohlo byť pôsobenie v zámorí, pričom záujme javí rovno jeden z najznámejších celkov americkej MLS. Je ním LA Galaxy, ktorého dres v minulosti obliekali aj David Beckham, Zlatan Ibrahimović, Robbie Keane, Steven Gerrard či Ashley Cole. Dnes so známejších postáv patria tomuto klubu Javier Hernandez, Emiliano Insua či Janathan dos Santos. Nemcovi končí zmluva po tejto sezóne, dá sa však očakávať, že po vzájomnej dohode by mohol s klubom rozviazať zmluvu už v zime a do USA sa premiestniť pred začiatkom novej sezóny MLS. mesut ozil arsenalZdroj: Sportsble.in | Foto: Twitter