Výrobca dresov nechtiac vyzradil budúcnosť Ibrahimovića: Na webe už predáva jeho dres!

O budúcnosti Zlatana Ibrahimovića sa po jeho vážnom zranení kolena v zápase Európskej ligy proti Anderlechtu Brusel dlho polemizovalo. Manchester United mu po vypršaní ročného kontraktu novú zmluvu neponúkol a Zlatan sa stal voľným hráčom.

Ibrahimović sa však zostal zotavovať zo zranenia v tréningovom centre United, čo bola prvá indícia k tomu, že švédsky kanonier v tíme Josého Mourinha predsa len Old Trafford neopustí. Informácie z posledných dní hovorili, že dohoda s “Červenými diablami” je už na spadnutie a k oznámeniu jednoročnej zmluvy má prísť v najbližších dňoch. Zostalo však len pri špekuláciách a oficiálneho potvrdenia sme sa doposiaľ nedočkali.

Dohodu medzi obidvoma stranami nepotvrdil klub a ani samotný hráč, ale nechtiac to zrejme spravil výrobca dresov Manchestru United. Nemecká firma Adidas totiž na svojom oficiálnom webe predčasne spustila predaj dresov Zlatana Ibrahimovića s novým číslom 10.

Zlatan v uplynulej sezóne obliekal dres s deviatkou, avšak tá pripadla novej posile Romeluovi Lukakovi. Ibrahimović tak očividne zdedí číslo 10, ktoré naposledy obliekala klubová legenda Wayne Rooney. Obávaný 35-ročný útočník si populárnu desiatku, ktorú nosil aj štyri sezóny v Paríži Saint-Germain, oblečie po ročnej pauze znova.

Zdroj|Foto: Twitter, YouTube.com