Vyšetrovanie Cristiana Ronalda pokračuje: Polícia má ďalší dôkaz!

Okolo prípadu údajného znásilnenia, ktorého sa mal dopustiť Cristiano Ronaldo bolo v poslednej dobe až prílišné ticho. Teraz sa zdá, že sa ľady konečne pohli a polícia sa chystá urobiť ďalší krok.

33-ročného portugalského útočníka obvinila zo znásilnenia bývalá modelka Kathryn Mayorgaová. Ku skutku malo dôjsť ešte v lete 2009, teda v čase keď Portugalčan prestupoval z Manchestru United do Realu Madrid. Malo sa tak stať v jednej z hotelových izieb v Las Vegas. S týmito obvineniami prišiel svojho času časopis Der Spiegel.

Modelka dokonca tvrdila, že jej neskôr Ronaldo vyplatil 375 tisíc dolárov ako mimosúdne vyjednanie. CR7 a aj jeho právnici rázne odmietajú tieto tvrdenia. Bývalý hráč Realu Madrid priznáva, že k pohlavnému styku síce došlo, no stalo sa tak aj s jej súhlasom.

Napriek všetkým vyjadreniam, polícia v Spojených štátoch amerických pokračuje vo vyšetrovaní. Svedčí o tom aj fakt, že požiadala kanoniera Juventusu o vzorky jeho DNA. Tie chce porovnať s cudzími vzorkami, ktoré našla na šatách údajnej obete.

Právnik skúseného futbalistu si však z toho ťažkú hlavu nerobí. Podľa jeho slov ide o štandardný postup polície. Navyše dodáva, že jeho klient bude s políciou tak ako doteraz plne spolupracovať.

Zdroj: As.com | Foto: Twitter