Vytúžený koniec únavnej ságy? Barca dala PSG poslednú ponuku!

Neymarov prestup už naozaj nikoho nebaví. Raz je to Barcelona, potom Real Madrid či dokonca Juventus. Lenže skvelé správy ohľadne konca tohto unavujúceho cirkusu menom Neymar prichádzajú s koncom prestupového obdobia. Napokon, aj sa to očakávalo.

Ako informujú britské média, prezident katalánskeho celku Josep Maria Bartomeu sa v pondelok stretol s kľúčovými persónami barcelonského klubu, aby uskutočnili záverečné diskusie ohľadne Neymarovho prestupu. Dnes ráno delegácia Barcelony v zložení Oscar Grau, Éric Abidal a Javier Bordas odcestovala do metropoly Francúzska na stretnutie s riaditeľom PSG Leonardom s ich poslednou ponukou za Neymara.

Malo by sa jednať o sumu 170 miliónov eur s tým, že do budúceho leta by bol 27-ročný rodák zo São Paula na hosťovaní v katalánskom klube, ktorý by však s otvorením prestupového okna leta 2020 mal povinnosť definitívne si upísať reprezentanta Brazílie. Španielske média však informujú, že konečná suma môže závisieť od jej vyplatenia; či to bude jednorázová platba alebo rozložená transakcia na jednotlivé obdobia.

A čo bude s Démbelém, o ktorom sa takisto písalo, ako o možnej figúrke v celom procese? Ako potvrdil jeho agent, Francúz neplánuje opustiť Barcelonu v tomto lete. Ale ktovie, možno už v tom ďalšom oslobodí tím trénera Valverdeho od svojich výstrelkov a kontroverzií a stane sa súčasťou dlhotrvajúcej operácie Neymar, ktorá sa teraz konečne blíži k vytúženému koncu.

neymar psg prestup

Zdroj: Mirror.uk | Foto: Twitter