Vytvorenie web stránky za pár minút a z mobilu? Welcomio.com

Máte pocit, že vás obecný futbalový klub, tím z mestskej ligy, lokálny hokejový, tenisový, basketbalový či trebárs šípkarsky klub sa neprezentuje tak, ako by mal? Máte pocit, že vami alebo niekym blízkym vedená sútaž má prinajlepšom tak stránku na Facebooku, ktorá je neprehľadná?

Alebo máte reštauráciu, kaderníctvo, ste hodinový manžel alebo chcete prezentovať svoju či niečiu službu alebo podnik? Konečne je tu riešenie, na ktoré nepotrebujete programátora, nikoho, komu budete platiť veľké peniaze za rozjazd a ani svojpomecne nebudete niekoľko dní “maturovať” nad tým, ako vytvoriť webovú stránku.

Týmto riešením je služba Welcomio.com, ktorá je ako stvorená pre kohokoľvek, kto si chce ľahko, rýchlo a pohodlne vytvoriť svoj web. Navyše, prehľadný, jednoducho upravovateľný a dobre vyzerajúci. Bez nutnosti mať skúseností s tvorbou stránok alebo schopnosti využívať pokročilé nástroje.

A čo je úplným unikátom? Stranku do piatich minút vytvoríte aj zo svojho mobilného telefónu či tabletu. Nepotrebujete ani počítač. Navyše, na všetkých týchto zariadeniach bude vaša stránka vyzerať parádne.

Koniec akýchkoľvek výhovoriek, že to je komplikované, časovo náročné a podobne. Jednoduchšia možnosť na vytvorenie webstránky, ktorá vás bude prezentovať, už proste neexistuje.

VYTVORTE SI WEB STRÁNKU NA WELCOMIO.COM