Wales v problémoch: Proti Slovensku nastúpi bez kľúčového hráča!

Už zajtra (24.03.2019) o 15:00 čaká slovenských futbalových reprezentantov ťažký duel na horúcej pôde Walesu. Pre Slovákov však prišla aspoň jedna pozitívna správa. Súper z Britských ostrovov sa totiž bude musieť zaobísť bez jednej zo svojich hlavných hviezd.

Súper slovenskej futbalovej reprezentácie disponuje značnou silou a možno ho pasovať za jedného z favoritov skupiny. Aj preto nemôžu naši chlapci očakávať vôbec ľahký duel. Zdanlivo potešujúcim faktom môže byť aspoň absencia jednej z kľúčových opôr nášho zajtrajšieho súpera.

Gareth Bale síce neodohral prípravné stretnutie proti Trinidadu a Tobago, avšak na duel so Slovákmi bude plne pripravený. To však neplatí o ďalšom hviezdnom hráčovi. Aaron Ramsey už podľa BBC odcestoval naspäť do Londýna, keďže sa nestihol zotaviť zo svojho zranenia.

28-ročný stredopoliar aktuálne oblieka dres Arsenalu FC. Po sezóne sa však rozhodol zmeniť svoje klubové pôsobisko. Waleskému reprezentantovi totiž v júni vyprší jeho súčasný kontrakt a na novom sa dohodol s talianskym Juventusom.

Aaron Ramsey

Zdroj: Bbc.co.uk | Foto: Twitter