Wayne Rooney bol ZATKNUTÝ: Unikla jeho FOTO z väzenia!

Legenda anglickej futbalovej reprezentácie Wayne Rooney sa v lete rozhodol, že vo svojej kariére bude pokračovať v zámorskej MLS. V hlavnom meste Spojených štátov amerických si však najnovšie narobil problémy a dokonca skončil vo väzení. Mimochodom, unikla aj jeho väzenská fotka.

33-ročný futbalista sa vracal do zámoria zo Saudskej Arábie, kde bol sledovať motoristické preteky. Po vystúpení z lietadla bol zatknutý a to kvôli tomu, že bol pod vplyvom alkoholu a zároveň nadával na verejnosti.

Bývalému anglickému reprezentantovi však peniaze nechýbajú. Veď len vlani mal za rok zarobiť okolo 25 miliónov amerických dolárov. Preto mal zaplatiť pokutu a potrebné poplatky, na čo ho následne z väzenia prepustili.

K celej veci sa vyjadril aj jeho súčasný zamestnávateľ D.C. United. V prehlásení sa uvádza, že klub chápe mediálny záujem o celú vec, avšak je to podľa ich slov jeho súkromná záležitosť. Interne s ňou teda naložia aj v samotnom klube a preto neposkytnú žiadne ďalšie informácie. Napriek tomu sa do sveta dostala väzenská fotka známeho útočníka.

Wayne Rooney – fotka z polície

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter