Wayne Rooney rozlúskol otázku “Ronaldo vs. Messi”: Favorita vybral bleskovo rýchlo!

Debaty na tému Lionel Messi vs. Cristiano Ronaldo sú súčasťou futbalu už takmer 10 rokov. Najlepšieho hráča spomedzi dvoch velikánov sa snažia vybrať chlapi pri pive, malí chlapci v škole, ale i hviezdy svetového futbalu.

Takmer každý z bývalých či stále aktívnych futbalistov alebo trénerov vyberie z dvojice toho, s kým v klube pôsobil. Špecifickým prípadom sú niektorí hráči talianskeho Juventusu na čele s Gigim Buffonom. Väčšina z nich totiž vyberie Cristiana Ronalda, a to z jednoduchého dôvodu – portugalský kanonier bol ešte v drese Realu Madrid ich nočnou morou, veď svojimi gólmi ich nejedenkrát pripravil o trofej Ligy majstrov.

Ďalšou hviezdou svetového futbalu, ktorá prezradila svojho favorita z dvojice večných rivalov, je Wayne Rooney. Ten pôsobil s Ronaldom v Manchestri United a spolu vytvorili skvelý útočný záprah, ktorý v roku 2008 získal trofej Ligy majstrov. Aj preto mnohí očakávali, že iné meno než to Ronaldovo nepovie. V jednom z rozhovorov po prestupe do DC United sa pre jedno z miestnych rádií v šou zvanej “Pardon My Take” vyjadril úplne jasne a bez zaváhania: “Messi. Obaja sú zrejme dvaja najlepší hráči histórie, ale Messi je v mojich očiach ten úplne najlepší vôbec,” prezradil vybral svojho favorita Wayne, z ktorého bleskovej odpovede zostal zaskočený aj moderátor.

Wayne Rooney a odpoveď na otázku Ronaldo vs Messi

Zdroj: Givemesport.com | Foto: Twitter