Woow! V hre sú ďalšie dve veľké posily zo zámoria!

Slovenský hokejový tím pred Majstrovstvami sveta v Dánsku predvádza v príprave výborné výkony, náš tím však môže byť ešte silnejší. V hre sú ďalšie dve veľké posily zo zámoria!

Miroslav Šatan spoločne s Craigom Ramsayom budú mať pri uvažovaní nad finálnou nomináciou ťažké chvíle. Do hry totižto vstupujú ďalšie dve kvalitné mená: Peter Cehlárik a Martin Marinčin, obaja aktuálne hrajúci play-off AHL.

Tím Providence Bruins Petra Cehlárika momentálne prehráva v sérii hranej na tri víťazné zápasy s Leigh Valley 1:2, štvrtý duel je na programe v nedeľu večer nášho času. Blízko k vypadnutiu je (možno) aj Toronto Marlies, v ktorého zostave nastupuje Martin Marinčin, stav série s Uticou Comets je 2:2, rozhodne sa tiež v nedeľu.

Peter Cehlárik v minulosti aj v reprezentácii ukázal, že je kvalitným hokejistom a určite by bol pre náš tím posilou, navyše je prísľubom aj do budúcnosti. Marinčin síce nie je produktívnym obrancom, no Slovensko už dávno nie je v takej pozícii, aby odmietalo hráčov so skúsenosťami z NHL. Komplikáciou je, že Miroslav Šatan plánuje oznámiť nomináciu do Dánska už v nedeľu, keď ešte nebude jasné, či sa klubová sezóna pre týchto dvoch hokejistov už skončila. Ako by ste sa rozhodli vy, počkali by ste na nedeľné zápasy? Alebo cestovali na majstrovstvá s aktuálnym tímom?

posily na majstrovstva sveta

Foto: Wikipedia, Facebook