WOW: Takto by čoskoro mohla vyzerať zostava Barcelony!

FC Barcelona ako jeden z najbohatších klubov má mať pripravené nejaké tie voľné milióny aj behom pokoronavírového prestupového obdobia. Aj preto sa netreba čudovať, že neustále sa špekuluje o tom, kto by mohol katalánskeho giganta posilniť. A taktiež, kto by mohol odísť z klubu.

Najčastejšie sa hovorí o posilnení ofenzívy, kde po boku Messiho v tejto sezóne nastupovali najčastejšie Suárez s Griezmannom. Mladík Dembélé má byť po neustálych zdravotných problémoch na predaj, zatiaľ čo práve toto spomínané duo taktiež nemusí zotrvať v tíme. Griezmann podľa mnohých nenapĺňa očakávania a Suárez je často kritizovaný, navyše nikto nevie, v akej forme sa bude schopný vrátiť po operácii.

Taktiež defenzíva by mohla získať nejakú tú čistú krv, a to najmä na post stopéra, kde sa nemá príliš počítať s Umtitim. Ako by teoreticky mohla vyzerať základná zostava Barcelony v novej sezóne, ak by sa podarilo získať avizované vytúžené posily, a teda hviezdneho Neymara s Martínezom a do defenzívy talentovaného Paua Torresa z Villarrealu? Takto!

Zdroj: The4thofficial.net | Foto: Twitter, CHosen11.com