Z Realu Madrid priamo do 2. ligy? Čoskoro možno REALITA!

Real Madrid je jedným z najlepších futbalových klubov sveta. Mnoho hráčov už avizovalo, že je ich snom zahrať si v drese “Bieleho baletu”. Spadnúť však z kádra Realu Madrid do druhej ligy? To sa čoskoro môže prihodiť jedného z hráčov “Los Blancos”.

Francúzske média totiž vyrukovali s informáciou, že druholigový Clermont Foot Auvergne 63 má záujem o brankára Realu Madrid Lucu Zidana. Stále len 20-ročný gólman debutoval v tejto sezóne v La Lige, no väčšinu času trávil len ako náhradník, alebo brankár rezervného mužstva.

Syn legendárneho Zinedine Zidana by preto mohol odísť na hosťovanie do spomínaného francúzskeho celku. On aj jeho otec si totiž uvedomujú, že v jeho veku potrebuje najmä pravidelne hrávať, čo mu v konkurencii madridského veľkoklubu nie je umožnené.

Na Santiaga Bernabéua aktuálne pôsobí dvojica svetových gólmanov a to Keylor Navas a Thibaut Courtois. Z hosťovania by sa navyše mal v lete vrátiť Andriy Lunin, ktorý by mal byť v budúcej sezóne možno aj brankárskou dvojkou. Ráta sa totiž s odchodom Navasa.

Zdroj: Tribalfootball.com | Foto: Twitter