Zabudnite na kasína, Vegas je hokejové mesto! Pozrite si parádnu predzápasovú show! (VIDEO)

Vegas Golden Knights sa hneď vo svojej prvej sezóne v NHL zaradil medzi najlepšie tímy súťaže. Mužstvu vedenému trénerom Garrardom Gallantom pred sezónou veril len málokto, no hokejisti z mesta zábavy a kasín svojimi výkonmi dokazjú, že do najlepšej ligy na svete patria.

Po základnej časti sa umiestnili na treťom mieste v Západnej konferencii. Vo vyraďovacej časti narazili na Los Angeles Kings a San Jose Sharks. Sériu s Los Angeles zvládli v pomere 4:0 a San Jose porazili 4:2 na zápasy. Posledná prekážka pred vytúženým finále je pre nich Winnipeg Jets. Prvý zápas na súperovom ľade prehrali 4:2, ale druhý zvládli už oveľa lepšie, keď aj za pomoci Tomáša Tatara dokázali zdolať svojho súpera v pomere 1:3. Tatar sa objavil v zostave Vegas po štvorzápasovej odmlke a hneď aj skóroval, čím si vypýtal miesto v zostave aj v prvom domácom zápase. Práve pred týmto duelom si organizátori pripravili pre svojich fanúšikov parádnu predzápasovú show.

Skvelá show pred zápasom Vegas vs Winipeg

https://www.youtube.com/watch?v=o7gxt0427LY

Táto úžasná show nabudila aj domácich hokejistov k výbornému výkonu. Stretnutie v elektrizujúcej atmosfére zvládli lepšie v pomere 4:2 a sú o krok bližšie k finále. Tomáš Tatar odohral takmer 11 minút a pripísal si jeden mínusový bod. Ďalší zápas je na programe z piatka na sobotu o 2:00 SEČ a ak sa Vegas podarí, pripíšu si už finálový “mečbal”.

Winnipeg Jets : Vegas Golden Knights 2:4 zostrih zápasu

Foto|Video: Twitter, YouTube