ZÁCHRANA Realu Madrid: Florentino Pérez NAŠIEL riešenie!

Real Madrid zažil hrozivý týždeň. Po vypadnutí z Copa del Rey s FC Barcelonou a prehrou v El Clásicu v La Lige prišlo ďalšie veľké zaváhanie. Porážka 1:4 na domácej pôde s Ajaxom Amsterdam a koniec v Lige majstrov poriadne rozhnevali všetkých priaznivcov. Tí žiadajú odchod Florentina Péreza. Ten však chce údajne celú situáciu zachrániť po svojom.

Španielskemu gigantovi dali zbohom dvaja dôležití tvorcovia jeho úspechu a to najlepší kanonier Cristiano Ronaldo a hlavný tréner Zinedine Zidane. Dobre si to uvedomuje aj vedenie klubu a preto malo urobiť patričný krok.

Podľa denníka AS a viacerých španielskych médii sa v Madride rozhodli povolať naspäť francúzskeho trénera Zinedine Zidana. Legenda svetového futbalu mala dostať od prezidenta prísľub, že bude mať všetko pod svojou kontrolou a navyše dostane poriadny balík peňazí, aby si vystavala tím podľa svojho gusta.

Napriek týmto podmienkam Francúz nedal Pérezovi jasnú odpoveď a mal si vziať čas na premyslenie. Ten má do leta. Dovtedy by totiž mal na lavičke Los Blancos zotrvať Santiago Solari. Čo však v prípade, ak 46-ročný kormidelník túto ponuku odmietne? Alternatívou má byť podľa AS José Mourinho.

Zdroj: As.com | Foto: Twitter