ZADARMO: Hviezda Atlética Madrid sa mala UPÍSAŤ Interu Miláno!

Ak sa potvrdia prvotné dohady, tak tu budeme mať čo chvíľa ďalšiu veľkú prestupovú bombu. Milánskemu Interu sa totiž údajne podaril husársky kúsok, keď mal získať jednu z najväčších hviezd Atlética Madrid úplne zadarmo.

Milanovi Škriniarovi by mohla čoskoro pribudnúť do mužstva obrovská konkurencia. Španielska rozhlasová stanica Diario AS totiž prišla s informáciou, že milánsky veľkoklub získal do svojich radov hviezdneho stopéra Atlética Madrid Diega Godína.

32-ročný stredný obranca sa totiž doteraz nedohodol na novej zmluve so svojím súčasným zamestnávateľom, ktorý mu vraj na základe tímovej politiky, neponúkať hráčom starším ako 30 rokov dlhodobé zmluvy, odmietol vyhovieť.

124-násobnému uruguajskému reprezentantovi vyprší jeho aktuálny kontrakt v júni. Ostatné kluby s ním teda mohli začať rokovania už teraz. Ak by sa jeho dohoda s Interom Miláno potvrdila, odišiel by v lete na Apeninský polostrov úplne zadarmo.

V Taliansku mu údajne ponúkli dvojročnú zmluvu s možnosťou jej predĺženia. Ročne by si mal prísť na plat 5,5 milióna eur. O spomínaného hráča sa vehementne zaujímal aj José Mourinho. Očakáva sa však, že Manchester United nestratil svoj záujem ani po odchode portugalského kouča a tak by bolo potvrdenie týchto správ veľkou trhlinou v plánoch “Červených diablov”.

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter