Zápas NEBUDE: “Toho by porazili všetci,” myslí si Khabib!

Pre fanúšikov bojových umení sa rysoval ďalší zaujímavý duel. Podľa najnovších vyjadrení Khabiba Nurmagomedova k nemu nedôjde, keďže podľa neho na to jeho protivník nemá a porazili ho už všetci.

Khabib sa dostal do povedomia celého sveta v jeho októbrovom zápase proti Conorovi McGregorovi, ktorý mal dohru aj po zápase. Doteraz neporazený ruský borec si poradil aj s írskym zápasníkom a onedlho by mohol na svoje konto pridať rekordné 28. víťazstvo v rade.

Naďalej je však otázny jeho súper aj keď sa hovorilo o Nate Diazovi. Známy americký zápasník by však podľa Khabiba nebol dôstojným súperom: “Pomaly sa naň zabúda a preto sa snaží strhávať na seba pozornosť cez média aj sociálne siete,” myslí si ruský športovec o Diazovi, s ktorým sa prednedávnom dostal aj do slovnej prestrelky prostredníctvom internetu.

“Koľko má prehier? Myslím že ich je 11 alebo 12. Dokázali ho poraziť všetci poprední bojovníci: Rory MacDonald, Benson Henderson, Rafael dos Anjosm a Conor. Každý ho dokáže poraziť. Radšej naňho zabudnite,” povedal 30-ročný Rus, ktorý tak tento zápas rezolútne odmietol. Diváci si tak budú musieť na jeho opätovné predstavenie v klietke ešte chvíľu počkať.

Zdroj: Scrapdigest.com | Foto: Twitter