Žeby predsa? Prestúpi Škrtel do tímu k bývalému spoluhráčovi?

Medzi viacerých Slovákov, ktorí by mohli počas aktuálneho prestupového obdobia zmeniť dres, patrí aj Martin Škrtel. O kapitána slovenskej futbalovej reprezentácia je vraj opätovný záujem na Britských ostrovoch.

Turecké média totiž prišli len pred pár dňami s informáciou o možnom prestupe slovenského obrancu. 34-ročný stopér má byť možným prestupovým cieľom Stevena Gerrarda, ktorý aktuálne pôsobí ako tréner Rangers FC.

Škótsky klub sa snažil získať 102-násobného reprezentanta už v lete, avšak nepodarilo sa mu to, lebo kluby sa vtedy údajne nedohodli na výške odstupného. Aktuálne je však situácia iná a Fenerbahce SK sa nachádza na zostupových priečkach v tureckej najvyššej súťaži. Hrozí tak, že aj keď sa slávnemu klubu podarí zachrániť, nebude ďalší rok figurovať v pohárovej Európe.

Práve tieto fakty, spoločne s menom Gerrarda, ktorý bol svojho času Škrtelovým spoluhráčom v Liverpoole FC by mohli zavážiť v prospech Škótov. Rodákovi z Handlovej navyše končí v lete jeho súčasný kontrakt a tak by aj prestupová čiastka mohla byť nižšia ako 2 milióny eur, čo je aktuálna hodnota tohto stredného obrancu.

Zdroj: Talkingbaws.com | Foto: Twitter