Žena Álvara Moratu sa zrejme “prekecla”: Zdá sa, že budúcnosť hráča Realu je jasná!

Budúcnosť útočníka Realu Madrid Álvara Moratu sa rieši už pár mesiacov. 24-ročný odchovanec kráľovského veľkoklubu aj napriek dobrým výkonom nedostával od Zinedina Zidana toľko herného času, koľko by si predstavoval a aj preto je pravdepodobný jeho odchod zo Španielska.

V súvislosti s Moratom sa najčastejšie spomínali anglické kluby Manchester United či Chelsea. Zdá sa, že bitku o strelca vyhral práve súčasný tím Josého Mourinha. Tento prestup mohol potvrdiť aj jeden na prvý pohľad nenápadný detail, ktorý neušiel oku pozorných fanúšikov. Manželka Álvara Moratu Alice Campello totiž na sociálnej sieti Instagram začala sledovať oficiálny profil “Červených diablov”.

 

Manželka Álvara Moratu začala na Instagrame sledovať Manchester United

Po tom, čo si španielsky útočník zasa na svojom Instagrame z profilu nedávno vymazal popisnú informáciu “hráč Realu Madrid”, toto môže byť ďalšia indícia, že Morata z Madridu naozaj odchádza.

Álvaro Morata, druhý najlepší strelec Realu Madrid uplynulého ročníka, v tejto sezóne La Ligy odohral iba 1331 minút, no dokázal streliť 15 gólov a na 5 prihral. Karim Benzema, ktorého tréner Zidane preferoval na pozícii hrotového útočníka práve na úkor Moratu, odohral 1913 minút so štatistikou 11 presných zásahov a 5 gólových prihrávok. A práve to má byť hlavným dôvodom nespokojnosti a následného odchodu Álvara Moratu z Realu Madrid. Manchester by mal za jeho služby zaplatiť závratných 70 miliónov €, prípadne viac.

Álvaro Morata

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter