Zidane chystá ďalší NÁKUP: Cieľom HVIEZDA Premier League!

S návratom Zinedine Zidana na lavičku Realu Madrid sa zdá sa mení aj prestupová politika tohto celku. Na zoznam mien, ktoré by mohli byť potencionálnymi letnými posilami totiž pribudlo ďalšie hviezdne meno, ktoré sa doteraz v súvislosti s príchodom do hlavného mesta Španielska príliš nespomínalo.

Francúzsky tréner mal dostať na prestupy od Florentina Péreza nemalú čiastku. Sám Zidane priznal, že v lete s istotou nastane viacero zmien. Nateraz to však konkretizovať príliš nechcel, avšak fámy o možných príchodoch nezastavil.

“Biely balet” by podľa viacerých zdrojov mohol v lete posilniť hviezdny futbalista z Liverpool FC Sadio Mané. 26-ročný útočník nastrieľal v aktuálnej sezóne Premier League už 17 gólov a patrí medzi ťahúňov “The Reds”. Najväčším problémom však je, že v novembri minulého roka podpísal predĺženie zmluvy do júna 2023 a to dostáva Real Madrid do nevýhodnej rokovacej pozície.

Šikovnosť madridského celku v prestupoch však už predpovedala nová 50-miliónová akvizícia. Vedeniu sa totiž v tomto prípade podarilo predbehnúť tímy ako Manchester United a Juventus. Letné prestupové obdobie tak môže priniesť veľké veci.

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter