Zidane do Chelsea?! Pod týmito jasnými podmienkami!

Zinedine Zidane je aktuálne bez práce. Po jeho konci na lavičke slávneho Realu Madrid sa ihneď začalo špekulovať o jeho ďalšom pôsobisku. Francúzsky kouč by si to mohol namieriť do Chelsea FC, avšak údajne má jasné podmienky.

Bývalá svetová futbalová hviezda bola ihneď spájaná s viacerými veľkoklubmi. Najnovšie by sa však novým pôsobiskom francúzskeho trénera mohla stať Chelsea FC. Tím však podľa The Sun musí splniť jeho podmienky.

46-ročný kormidelník mal ako jednu z podmienok svojho príchodu určiť predĺženie zmluvy s Edenom Hazardom, ktorý sa neraz vyjadril o svojom úmysle odísť do Realu Madrid.

Druhou podmienkou bývalého legendárneho francúzskeho reprezentanta má byť organizovanie prestupov. Na tie by rád dostal 200 miliónov libier, no za rovnako dôležitý považuje fakt, aby bol on človekom, ktorý v nich bude mať posledné slovo.

Splní londýnsky klub požiadavky trojnásobného trénerského víťaza Ligy majstrov? Maurizio Sarri sa totiž ocitol kvôli posledným nepriaznivým výsledkom pod paľbou kritiky a uvažuje sa o jeho možnom konci. Na Stamford Bridge by totiž znova radi triumfovali nie len v Premier League, ale aj v prestížnej Lige majstrov a Zidane je v tomto prípade zárukou kvality.

Zdroj: Thesun.co.uk | Foto: Twitter