Zidane je späť v Reale Madrid: Francúz má však JASNÉ POŽIADAVKY!

Prednedávnom nemožné sa stalo skutočnosťou. Zinedine Zidane sa vracia do tímu, s ktorým ako tréner triumfoval 3-krát po sebe v Lige majstrov. Čaká sa už len údajne na oficiálne vyhlásenie klubu. Francúz si však vraj stanovil jasné podmienky.

Bývalý legendárny futbalista by mal v najbližších hodinách prevziať kormidlo po Santiagovi Solarimu a dokončiť za neho sezónu. Následne by jeho zmluva mala platiť ešte na ďalšie tri roky. Staronového trénera Realu Madrid však nebolo ľahké presvedčiť a údajne si stanovil viacero podmienok.

Španielske média tvrdia, že prioritnou podmienkou je to, aby mal francúzsky kouč posledné slovo pri výbere tímu a to pokiaľ ide o príchody, ale aj odchody hráčov. Ruka v ruke s týmto sa mal teda rozhodnúť, že Isco a Marcelo nebudú na predaj. Na druhej strane do tímu sa údajne nevráti James Rodríguez.

Pokiaľ ide o príchody hráčov, 46-ročný kormidelník mal Florentinovi Pérezovi jasne povedať že si nepraje príchod Neymara. Prezident dostal údajne za úlohu snažiť sa získať Kyliana Mbappého. Na Santiaga Bernabéua teda pravdepodobne nastanú veľké zmeny.

Zdroj: Football-espana.com | Foto: Twitter