Zidanovi došla trpezlivosť: Bale dostal od neho tvrdý odkaz!

Časy, kedy Gareth Bale robil zo seba šaša na tribúne by sa mohli opakovať v budúcej sezóne. FIFA totiž predĺžila platnosť pravidla o 5 striedaniach, čo pre trénerov znamená, že na zápasovú súpisku môžu nominovať väčší počet hráčov. Avšak…

V posledných ligových kolách uplynulej sezóny La Ligy sa o Garethovi Baleovi písalo vo veľkom. Niežeby hral vo svojej životnej forme a rozhodoval zápasy, ale na lavičke náhradníkov toho navystrájal, čo sa dalo. Tomu by však malo byť koniec. Zinedine Zidane stratil trpezlivosť s týmto neprofesionálnym správaním waleského reprezentanta a údajne odkázal mu, že za Real Madrid si už nekopne.

Čakali by ste, že bude hráč s platom 30 miliónov eur za rok po tejto správe zdrvený? Práve naopak. V Baleovi je v súčasnosti veľmi ťažké nájsť štipku serióznosti a zanietenosti pre klubový futbal, čo je podľa mnohých nehodné dresu Los Blancos. Kontrakt 31-ročného Walesana končí 30.6. 2022 a tak sa zanietený golfista nemá kam ponáhľať. Zjavne si život v Madride bude užívať až do skončenia jeho zmluvy.

gareth bale

Zdroj: Fussbaltransfers.com | Foto: Twitter