“Zložme sa po 10 libier a ak ho Liverpool podpíše, vyhrajú všetko.”

“S ním by vyhrali aj národné dostihy (Grand National),” vraví Peter Crouch, bývalý útočník “The Reds”. Veru, keď má človek po kariére, môže si pustiť ústa na špacír. Ale to nemyslíme v zlom, lebo Peter Crouch vie v rozhovoroch dobre zažartovať a zároveň povedať v celku realistické veci.

39-ročný rodák z Macclesfieldu zavesil kopačky na klinec ešte minulé leto. Napriek tomu futbal milovať neprestal. Špeciálne sa mu páči hra Kevina De Bruyneho, ktorého by rád videl v drese svojho bývalého klubu. “Ak by ho podpísali, vyhrali by Premier League, Ligu Majstrov aj Veľký národný steeplechase,” zažartoval Crouch. “Možno ak by sme sa zložili a každý z nás by prispel sumou 10 libier, vyzbierali by sme peniaze na tento prestup,” dodal.

Bývalý dvojmetrový útočník sa vyjadril aj o celkovej atmosfére tímu. “Liverpool nemá len dobrých hráčov, majú tiež dobrý charakter a na tréningovom ihrisku je všetko úžasne zladené. Nebudú zaostávať toto leto a budú sa naďalej vyvíjať. Útočné trio je dosť dobré, ale možno by potrebovali niekoho do stredu poľa,” myslí si bývalý anglický reprezentant.

“Ak by bolo na mne, možno N´Golo Kanté by bol ten správny muž. A Coutinha by som priviedol naspäť, ak by bol tímový hráč,” pozrel sa tentokrát Crouch reálne na prestupové možnosti Liverpoolu. Tak teda uvidíme, či sa slová 201 centimetrov dlhého obra ujmu a “The Reds” podpíšu do stredu poľa veľkú hviezdu. Možno ak bude De Bruyne skutočne naklonený prestupu a Crouch naozaj vyhlási zbierku, svetový futbal bude svedkom bizarného transferu.

peter crouch o de bruynem

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter