“Zmŕtvychvstalý” simulant Immobile? TOTO povedal Bonucci o situácií

Prebieha dôležitý zápas o postup do semifinále Majstrovstiev Európy 2020, ktorý sledujú milióny divákov po celom svete. Taliansko sa hrnie do útoku, Ciro Immobile cíti kontakt v šestnástke a teatrálne sa váľa v šestnástke. Pýta si penaltu. O pár sekúnd dá jeho spoluhráč gól a Immobile oslavuje akoby nič.

Virálny moment zabávajúci celý futbalový svet. V tejto na prvý pohľad komickej situácií je však skryté aj čosi hlbšie. Vo futbale má simulovanie už nevyhubiteľné korene a to tento šport doslova špiní. Ciro Immobile mal za svoje komické divadielko dostať jednoznačne trest, no nič také neprišlo. Namiesto toho prišiel so svojským vysvetlením situácie jeho spoluhráč Leonardo Bonucci.

>>>VIDEO z Immobileho divadla proti Belgicku -TU-<<<

“Sú to veci, ktoré sa bežne dejú na ihrisku. Ciro cítil kontakt a išiel na zem. No radosť z gólu je v týchto zápasoch taká intenzívna, že veľmi skoro zabudnete na akúkoľvek bolesť. Smiali sme sa z toho na ihrisku a robili si z neho srandu,” vyjadril sa 34-ročný obranca Juventusu.

Originálne vysvetlenie na danú situáciu. Lenže ak sa to bude ešte v budúcnosti opakovať, UEFA by mala jednoznačne zasiahnuť. Nie sme totiž na predstavení v Radošinskom naivnom divadle, ale na serióznom futbalovom zápase a turnaji, kde sa bojuje o významnú trofej.

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter