Zničiť Liverpool a vyhrať všetko: Man City chce kúpiť 4 MEGAhviezdy

Manchester City veru nemal v poslednom období na ružiach ustlané. Nebavíme sa o forme tímu, ale o možnom vylúčení z Ligy Majstrov na 2 roky v dôsledku porušenia finančného fair-play. Nič také sa ale nestane a vedenie už môže pozerať dopredu.

Plány na ďalšiu sezónu sú v Manchestri City úplne jasné. Zdolať Liverpool a ovládnuť minimálne Premier League. Pep Guardiola však určite bude chcieť aj triumf v Lige Majstrov, no kombinácia úspechov v týchto dvoch súťažiach znamená predovšetkým jedno a to mať hviezdny a široký káder.

david alaba

Už teraz sa preto začalo šepkať o 4 vytúžených posilách anglického klubu. A majú to aj pekne vyvážené, keďže chcú 2 TOP obrancov a 2 TOP útočníkov. Alaba z Bayernu, Koulibaly z Neapola, Ferran Torres z Valencie a prekvapujúco aj Lautaro Martínez z Interu. Minimálne 2 mená sú v tomto zozname veľkým prekvapením.

Koulibaly totiž neplánuje Neapol opustiť a Lautaro Martínez je už len krok od presunu do Barcelony. Avšak v oboch prípadoch sa to môže rázom zmeniť. Neapol totiž vraj chce kúpiť 80 miliónového útočníka a bude potrebovať vykryť prestupové náklady a preto Koulibaly by mohol svojím prestupom pokryť túto čiastku. S Lautarom to už bude iné a Manchester bude musieť už len dúfať, že Barcelona zlyhá s prestupovou čiastkou.

ferran torres

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter